09-07-2019

Więcej niż mieszkanie!

Jak wiecie z lokalnej prasy, naszej strony internetowej oraz profilu FB, prace nad budową pierwszego z budynków Osiedla Cztery Pory Roku ruszyły pełną parą. Oprócz tego, że pracujemy intensywnie na placu budowy, dodatkowo przygotowaliśmy pakiet korzyści dla osób, które zdecydują się zamieszkać w powstającym osiedlu. 

Zamierzeniem prezesa zarządu spółki inwestora w osobie Henryka Węgrzyna jest nie tylko zbudowanie mieszkań i przekazanie kluczy mieszkańcom, ale również zapewnienie społeczności osiedla dostępu do szeregu udogodnień wykraczających poza standardy oferowane przez innych deweloperów. Pierwszej z tych inicjatyw, czyli cyklu rajdów rowerowych organizowanych przez Stowarzyszenie Rowerowe Cztery Pory Roku Jaworzno, nie trzeba przedstawiać żadnemu z jaworznickich miłośników aktywnego wypoczynku. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców osiedla przygotowaliśmy cały zestaw udogodnień, które z pewnością uprzyjemnią życie nabywcom lokali. Najważniejsze z nich to:

  • atrakcyjny rabat cenowy na usługi notarialne przy zakupie mieszkania oraz pomoc przy kompletowaniu wymaganych dokumentów

  • pomoc naszej ekipy budowlanej oraz sprawdzonych firm zewnętrznych, które w bardzo korzystnej cenie (z licznymi rabatami) i w krótkim terminie pomogą nabywcom urządzić mieszkania

  • pomoc w przeprowadzce do nowego mieszkania - za niewielką opłatą zorganizujemy transport wyposażenia dotychczasowych mieszkań (domów) klientów do nowego mieszkania. Pierwszy przewóz rzeczy z terenu miasta Jaworzna gratis!

  • rabat cenowy (nawet do -20%) dla nabywców, którzy zamierzają skorzystać z usług współpracującej z nami pracowni projektowania wnętrz

  • pomoc w organizacji konserwatora, ekipy sprzątającej oraz opieki na dziećmi, co pozwoli mieszkańcom oszczędzić czasochłonnego szukania sprawdzonej osoby do napraw, sprawowania opieki nad dziećmi czy posprzątania mieszkania

  • specjalne wybiegi przeznaczone do wyprowadzania psów, tzw. piesuary

...ale to nie wszystko

Dodatkowo pracujemy intensywnie nad zapewnieniem mieszkańcom kolejnych udogodnień, wśród których wyróżnia się w szczególności osiedlowa aplikacja, za pośrednictwem której kilkoma kliknięciami na swoim smartfonie czy laptopie będzie można m.in. zarezerwować miejsce parkingowe dla gości, opłacić rachunki mieszkaniowe, skontaktować się z administracją osiedla czy zgłosić zapotrzebowanie oraz ustalić termin wizyty fachowca (konserwatora, osób sprzątających oraz opiekujących się dziećmi). W najbliższych dniach będziemy Was informować o nowych udogodnieniach, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o mieszkańcach osiedla, a także szerzej opisywać każde z już przedstawionych udogodnień.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły inwestycji

ZAREZERWUJ MIESZKANIE JUŻ TERAZ!

SCHOWEK MIESZKAŃ

Poniżej znajdziesz listę mieszkań dodanych do schowka. Za każdym razem, gdy oznaczysz wybrane mieszkanie gwiazdką, dodajemy je do tej listy. Dzięki temu szybko wrócisz odnajdziesz swoje ulubione lokale.

WYŚLIJ MIESZKANIA

Podziel się swoją listą ulubionych mieszkań, bądź aktualnie przeglądaną stroną przez wiadomość e-mail. Możesz użyć tej funkcji, by łatwo udostępnić interesujące Cię mieszkania bliskim i skonsultować swój wybór.