28-12-2017

Nowe mieszkanie bez wieloletniego kredytu? To możliwe

Chciałbyś wynająć mieszkanie ale trudno znaleźć Ci coś dla siebie. Przeglądasz oferty i albo zniechęca Cię cena czynszu, albo nie do końca odpowiada Ci wygląd mieszkania. Nie możesz skorzystać z oferty mieszkań na wynajem w TBS-ie, ponieważ nie mieścisz się w kryterium dochodowym albo jesteś już właścicielem lub współwłaścicielem innej nieruchomości. Jednocześnie nie jesteś jeszcze pewien, czy to jest właściwy moment na zakup mieszkania i zaciągnięcie kredytu. Czy jedyne co Ci pozostaje to kompromis w postaci wynajętego na rynku wtórnym mieszkania i odkładanie na własne M? Oczywiście że nie.

Łatwy i prosty wynajem

Prosto i bez zbędnych formalności wynajmij mieszkanie prosto od dewelopera. Uproszczony TBS to odpowiedź na współczesne potrzeby rynku mieszkaniowego. Na osiedlu Cztery Pory Roku wynajmiesz nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Bez przedstawiania zaświadczeń o zarobkach, stanie posiadania, stanie cywilnym i długiego oczekiwania na decyzję.

Man Writing Document Dinning Table Concept

Jak wygląda wynajem w uproszczonym TBS-ie?

To proste, wybierasz jedno z dostępnych mieszkań i wpłacasz kaucję rezerwacyjną - będzie ona stanowiła wkład partycypacyjny w Twoje nowe mieszkanie. Nie pobieramy, jak to ma miejsce w przypadku standardowych TBS-ów dodatkowej kaucji. Mieszkanie wynajmujesz bezpośrednio od dewelopera, dzięki temu unikasz prowizji, jaką musiałbyś opłacić korzystając np. z usług biura nieruchomości.

Podczas trwania najmu płacisz tylko czynsz. Jego wysokość jest uzależniona od powierzchni mieszkania. W odróżnieniu od standardowych TBS-ów płacisz jedną stawkę, która jest niezależna od poziomu Twoich dochodów.

Korzystasz ze wszystkich udogodnień jakie oferuje osiedle Cztery Pory Roku - zielone ogrody, o które dba ogrodnik, monitoring, piesuary, parkingi, pomoc ze strony osiedlowego pana “Złotej Rączki”. Jeśli zdecydujesz o zakończeniu umowy najmu zwracamy Ci poniesioną na początku kaucję rezerwacyjną.

Co dalej

Wynająłeś mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku, urządziłeś je po swojemu i w pewnym momencie dochodzisz do wniosku, że jednak chciałbyś mieć je na własność. Żaden problem. W dowolnym momencie trwania umowy możesz wykupić wynajmowane przez siebie mieszkanie. Jeśli zdecydujesz się na wykupienie mieszkania w ciągu dwóch lat od zawarcia umowy mamy dla Ciebie gwarancję, że cena za 1 metr kw. nie wzrośnie i wyniesie 4.226 zł - dokładnie tyle ile w momencie podpisania umowy najmu.

Bottle of water on wooden table in hotel white room. Green flower ficus. Home crafts. Ecology

Dla kogo uproszczony TBS?

To propozycja dla tych, którzy szukają dobrej jakości, nowoczesnego mieszkania na wynajem ale nie chcą płacić wysokiego czynszu. Uproszczony TBS jest dedykowany zarówno osobom, które nie planują zakupu mieszkania a jednocześnie chciałyby znaleźć miejsce, w którym poczują się jak we własnym domu, jak również osobom, które stoją jeszcze przed decyzją o zakupie swojego M. Jeśli podczas wynajmu zdecydujesz, że jednak chciałbyś zostać właścicielem mieszkania - w dowolnym momencie możesz wykupić je na własność.

Na osiedlu Cztery Pory Roku możesz cieszyć się atrakcyjną ofertą nowych mieszkań na wynajem, bezpośrednio od dewelopera. W naszej ofercie znajdują się zarówno przestronne, kilkupokojowe mieszkania jak i nowoczesne kawalerki. U nas na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły inwestycji

ZAREZERWUJ MIESZKANIE JUŻ TERAZ!

SCHOWEK MIESZKAŃ

Poniżej znajdziesz listę mieszkań dodanych do schowka. Za każdym razem, gdy oznaczysz wybrane mieszkanie gwiazdką, dodajemy je do tej listy. Dzięki temu szybko wrócisz odnajdziesz swoje ulubione lokale.

WYŚLIJ MIESZKANIA

Podziel się swoją listą ulubionych mieszkań, bądź aktualnie przeglądaną stroną przez wiadomość e-mail. Możesz użyć tej funkcji, by łatwo udostępnić interesujące Cię mieszkania bliskim i skonsultować swój wybór.