Osiedle Cztery Pory Roku

Wybierz Komfortową i Bezpieczną Przyszłość

ZAMIESZKAJ W JAWORZNIE

Jaworzno,
ul. Jana Pawła II

Spokojna okolica, blisko najważniejszych punktów w mieście.

4 nowoczesne budynki
z ogrodami i garażami

Komfortowe mieszkania na sprzedaż oraz wynajem z bogatą infrastrukturą oraz dodatkowymi usługami

Nowe mieszkania w Jaworznie
już w sprzedaży

Ruszyła sprzedaż I Etapu Inwestycji Osiedle Cztery Pory Roku - Budynek Wiosna.

Planowany termin realizacji
I Etapu Inwestycji

Realizacja pierwszego etapu Osiedla Cztery Pory Roku planowana jest na drugi kwartał 2020 r.

CIESZ SIĘ PRZYRODĄ

Zazielenione dachy

I ZADBANE CAŁOROCZNE OGRODY

Zamieszkaj na Osiedlu Cztery Pory Roku i ciesz się komfortowym mieszkaniem oraz zadbanymi terenami zielonymi. Na dziedzińcu każdego budynku powstaną unikatowe zieleńce, zainspirowane jedną z czterech pór roku. W otoczeniu kolorowych i całorocznych ogrodów znajdziesz miejsce na zabawę, relaks i odpoczynek. Aby zawsze cieszyły oko, o ich pielęgnację i ładny wygląd zadba osiedlowy ogrodnik.

Na naszym osiedlu znajdziesz nie tylko wypielęgnowane trawniki i skwery, ale również specjalnie zaprojektowane strefy wypoczynku na dachach budynków. Poranna kawa z widokiem na panoramę miasta? A może rodzinny piknik pośród zieleni dziedzińca? To tylko jedne z wielu możliwości, jakie oferuje Osiedle Cztery Pory Roku.

MIESZKAJ WYGODNIE

Nasi fachowcy

POMOGĄ CI SZYBKO I SPRAWNIE

Masz już klucze do mieszkania. Teraz przyszedł czas na przeprowadzkę i urządzanie Twojego nowego M. Przed Tobą wiele pracy: skręcanie, ustawianie mebli, rozkładanie i instalacja domowych sprzętów, układanie i wiele innych. Pozwól, że chociaż w części tych czynności pomożemy Ci! Nasz osiedlowy konserwator podłączy Ci nowy sprzęt, dokręci śrubkę, wymieni uszczelkę, a także doradzi, jakiego specjalistę wybrać w razie potrzeby.

Musisz wziąć nadgodziny w pracy albo chcesz wybrać się z małżonkiem na romantyczną kolację przy świecach, a nie masz z kim zostawić dzieci? Z naszym Osiedlem współpracować będzie sprawdzona i wykwalifikowana osoba lub grupa osób sprawujących opiekę nad dziećmi (w zależności od potrzeb mieszkańców), które zapewnią opiekę nad Waszymi pociechami w przystępnej cenie.

Po ciężkim tygodniu w pracy marzysz wyłącznie o tym, żeby wyjechać za miasto i zaznać relaksu? Inwestor zapewni Ci szybki dostęp do rzetelnych i uprzednio wyselekcjonowanych osób dbających o czystość Twojego mieszkania, a Ty w tym czasie możesz korzystać z zasłużonego odpoczynku.

ZADBAJ O CAŁĄ RODZINĘ

Także Twój pupil

ZASŁUGUJE NA ODROBINĘ LUKSUSU

Kochamy nie tylko przyrodę, ale również zwierzęta. Dlatego Osiedle Cztery Pory Roku to miejsce przyjazne zarówno dla mieszkańców, jak i ich pupili. Wybierasz się na spacer z psem? Zapomnij o niewygodnych foliowych woreczkach i torebkach. W trosce o komfort wszystkich mieszkańców osiedla, jak również właścicieli zwierząt, zaprojektowaliśmy specjalne wybiegi przeznaczone do wyprowadzania psów.

Piesuary to bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla Twojego pupila. Na specjalnie zaprojektowanym i zabezpieczonym terenie Twój pies znajdzie wszystko, czego potrzebuje. Dzięki piesuarom łatwiej będzie nam także zadbać o środowisko i przyjazne warunki dla wszystkich mieszkańców. Podaruj swojemu psu odrobinę luksusu!

ŻYJ NOWOCZEŚNIE

Ułatw sobie życie dzięki

DEDYKOWANEJ APLIKACJI OSIEDLOWEJ

Życie na naszym osiedlu ułatwisz sobie dzięki osiedlowej aplikacji, za pośrednictwem której kilkoma kliknięciami na smartfonie, laptopie czy tablecie będzie można zarezerwować miejsce parkingowe dla gości, opłac rachunki mieszkaniowe, a także zgłos zapotrzebowanie oraz ustal dogodny termin pomocy konserwatora, a także osób sprawujących opiekę i wykonujących prace porządkowe. Docelowo aplikacja służyć ma również integracji członków osiedlowej społeczności, którzy za jej pomocą będą mogli skontaktować się z administracją osiedla, umówić się na wspólną wycieczkę rowerową, zaplanować wzajemną opiekę nad dziećmi czy zgłosić pomysły poprawiające jakość życia na osiedlu.

logo-icons
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ I WYNAJEM

Korzystaj z Wszystkich Udogodnień Osiedla Cztery Pory Roku

W WYGODNEJ DLA CIEBIE FORMIE

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ

Budynek: Wiosna

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA NA WYNAJEM

Budynki: Lato, Jesień, Zima

MIESZKANIA NA WYNAJEM

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły inwestycji

ZAREZERWUJ MIESZKANIE JUŻ TERAZ!

SCHOWEK MIESZKAŃ

Poniżej znajdziesz listę mieszkań dodanych do schowka. Za każdym razem, gdy oznaczysz wybrane mieszkanie gwiazdką, dodajemy je do tej listy. Dzięki temu szybko wrócisz odnajdziesz swoje ulubione lokale.

WYŚLIJ MIESZKANIA

Podziel się swoją listą ulubionych mieszkań, bądź aktualnie przeglądaną stroną przez wiadomość e-mail. Możesz użyć tej funkcji, by łatwo udostępnić interesujące Cię mieszkania bliskim i skonsultować swój wybór.